بازاریابی شبکه ای Fundamentals Explained

هرمی محصول دار
بازاریابی دیجیتال بیشتر به خاطر جذب حجم وسیعی از مخاطبین مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است. می‌توان با رعایت همه نکته‌های لازم، مخاطبین موردنظر را جلب کرد.

نت‌ورک مارکتینگ چیزی فراتر از ارائه کارت ویزیت، آشنایی با رقبا یا قرارداد بستن با مشتریان است.

محصولات محصولات حسابداری محک نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بازاریابی محتوا شامل وبلاگ‌نویسی، تولید محتوا در اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک و ... است و تنها محدود به وبلاگ‌نویسی نمی‌شود!

آن‌ها انسان هستند. با مردم مانند یک شماره شناسایی یا یک خریدار بالقوه برخورد نکنید. با دیگران، محترمانه برخورد کنید و تلاش کنید با یک کنجکاوی منطقی بیشتر آن‌ها را بشناسید. اگر با برقراری رابطه‌ای خوب به مردم کمک کردید، به صورت معمول آن‌‌ها نیز در زمان لزوم به لطف شما پاسخ خواهند داد.

در این مرحله فرض ما بر این است که شما با رعایت نکات بالا توانسته اید که یک شرکت مناسب برای فعالیت بازاریابی شبکه ای خود را انتخاب کنید.

اینترنت در دنیای امروز همه چیز است! هیچ کسی نمی‌تواند تاثیر این تکنولوژی را نادیده بگیرد، مگر اینکه حال و حوصله تغییر کسب و کار خود را نداشته باشد. اگر از راه‌حل‌هایی که در این مقاله گفتیم استفاده کنید، می‌توانید رشد و توسعه بیزینس خودتان را در مدت زمان مشخصی مشاهده کنید. البته نباید انتظار نتیجه زودهنگام داشته باشید، اما مطمئنا بعد از شروع فروش و نتایج مطلوب، می‌توانید این فروش را به صورت همیشگی تجربه کنید.

کافی است به درستی فعالیت کنید، صبور باشید و با افزایش فالوور، تاثیر تبلیغات را ببینید.

دقت کنید زومیت، وب‌سایتی عمومی است و افراد با سطوح دانش مختلف دیدگاه‌های خود را مطرح می‌کنند. از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته‌ باشند.

این اولین بار بود که مردم به صورت عمومی از یک وسیله دیجیتالی استفاده می‌کردند. پس از اولین باری که یک اجرای اپرا به شکل زنده از رادیو پخش شد، مردم بلیط این نمایش را خریدند و این اولین استراتژی بازاریابی دیجیتال بود!

بازاریابی دیجیتال به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا بلافاصله پس از مشاهده آگهی یا محتوای شما اقدام کنند. فوری‌ترین نتیجه‌ای که می‌توانید پس از تبلیغات سنتی به آن امیدوار باشید، یک تماس تلفنی است که مدت کوتاهی پس از مشاهده تبلیغ شما توسط شخص انجام می‌شود.

گسترش روز افزون نتورک مارکتینگ بویژه در ایران لزوم طرح ایده بازاریابی شبکه ای ، شیوه فروش بازاریابی شبکه ای ، فلسفه بازاریابی شبکه ای و دقت نظر در این مبحث بازاریابی و فروش را اجتناب ناپذیر می سازد.

مثلا الگوریتم مرغ مگس خوار باعث می‌شود کاربران پاسخ سوالات و خواسته‌های خود در گوگل را خیلی سریع‌تر و دقیق‌تر پیدا کنند.

خب راه‌حل این است که از تک تک مشتریان بپرسید "چطور ما را پیدا کردی؟" یا "چرا در نهایت از ما خرید کردی؟"

https://luxurynetworker.ir/tag/%d8%b3%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d8%b2/

چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق عمل کنیم؟
برخی از اصلی‌ترین روش‌های موفقیت در بازاریابی شبکه ای را می‌توانید در این چند مورد جست و جو کنید:

کیفیت کالا: همان طور که گفتیم، نتورک مارکتینگ بر مبنای بازاریابی دهان به دهان است. یعنی فردی به خاطر کیفیت و یا یک ویژگی خاص یک محصول (یا یک برند)، آن محصول (یا برند) را به فرد (یا افراد) دور و بر خود معرفی می‌کند. خب اگر کیفیت محصولتان پایین است و یا به طور کلی هیچ خاصیت به خصوصی ندارد که مشتری را برای «پول دادن» و خرید کردن قانع کند، نمی‌توانید در بازاریابی شبکه ای موفق عمل کنید.
توانایی مذاکره و فروش: باید مهارت‌های فروش را یاد بگیرید. باید بدانید فروش بازاریابی شبکه ای که چطور با مشتری صحبت کنیم؟ باید بدانید که چطور باید با مشتری مذاکره کنیم؟ باید فنون مختلف بازاریابی حضوری را یاد بگیرید.
توانایی تیم‌سازی و رهبری: گفتیم هر چه زیرمجموعه فعال بیشتری داشته باشید بیشتر سود می‌کنید (چون در ازای فروش آن‌ها هم پورسانت می‌گیرید). در نتورک مارکتینگ باید توانایی این را داشته باشید که افراد زیادی را به گردتان بیاورید و در آن ها این انگیزه را ایجاد کنید که بهتر و بیشتر کار بکنند.
توانایی رهبرسازی (!): همچنین باید این توانایی را داشته باشید که «رهبر» بسازید. یعنی زیرمجموعه‌هایی را تربیت کنید که خود بتوانند رهبری کنند، تیم جمع کنند، در تیم‌هایشان انگیزش ایجاد کنند، و خلاصه تیمی سخت کوش بسازند.
هدف گذاری صحیح در بازاریابی چند سطحی :همه در بازاریابی شبکه ای با هدفگذاری سروکار داریم. اگر نگوییم روزانه و هفتگی، حداقل به اجبار باید ماهانه هدفگذاری کنیم چون می دانیم که کمیسیون ها ماهانه پرداخت می شوند. چون پلن های درآمدزایی از مهمترین بخشهای فعالیت ما به حساب می آیند عموما بر اساس پله های پلن، برای خودمان و سازمان مان هدفگذاری می کنیم.توانایی هدف گذاری صحیح در نتورک برای موفق شدن بسیار مهم است .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بازاریابی شبکه ای Fundamentals Explained”

Leave a Reply

Gravatar